Garance nejnižší ceny

Ohebný kámen FLEXI-SLATE na fasádách a v interiérech

   Nejčastěji kladené otázky lidí kteří mají zájem o ohebný kámen - "Kde mohu použít ohebný kámen"? Naše odpověď - "Oblast působnosti je omezena pouze vaší fantazii!"

   Vlastnosti materiálu jsou vhodné na místa vystavená nepříznivým povětrnostním vlivům. ​​Můžete ozdobit všechny interiérové ​​a exteriérové ​​prvky:

- Vnitřní i vnější sloupy;
- Krby, schodiště;
- "zimní zahrady", koupelny, bazény (nikoliv do bazénu);
- Exkluzivní osvětlení;
- fasády a nábytek.

    Kámen Flexi Slate má nízkou absorbcí vody, proto jej můžete klidně použit při výzdobě sauny, bazénu a koupelny.
   Po všech stránkách co se týče kvality je ohebný kámen schopný nahradit ten přírodní. Výdrži teplotu až do + 650 ° C. Neuvolňuje žádné škodlivé látky, což znamená, že je ideální pro obložení krbu nebo sauny!   Vzhledem k tomu že je přírodní ohebný kámen tenký, je snadno ohýbatelný, takže jeho použiti je omezené pouze vaší fantazii. Lehký kamenný obklad lze použít tam, kde není možné použít klasický přírodní kámen kvůli jeho váze. Přírodní kamen je vysoce ceněn pro svou dlouhou životnost, ekologickou nezávadnost. Jedinečnost a originalita každého listu z přírodního kamenné břidlice.


Ohebný kámen TERAKOTA

Oceníte bohatství textur a jedinečnou krásu. Svým vzhledem nenechá lhostejné i ty nejnáročnější zákazníky. Naše produkty poskytují architektům a projektantům zcela nové možnosti designu.   Flexi Slate může být použity při výzdobě koupelen, sauny, fontány, bazény - materiál se nebojí přímého zásahu vody na povrchu. Materiál snese náhlé změny teploty. Při zahřátí nevznikají žádné škodlivé látky což ocení hlavně ti kteří se kamenem rozhodli obložit krb.   Unikátní kombinace vlastností materiálů mu dal tento zajímavý titul a otevřel obrovský prostor pro kreativitu a fantazii. Kromě stěn a podlahy, ohebný kámen lehce se montuje na sloupy, dveře, oblouky, ozdobí umělé jeskyně, simuluje přirozenou monolitickou desku. Obklad Flexi Slate podlehnou všechny geometrické tvary!   Ohebný kámen má všechny funkce, které moderní člověk hleda při volbě materiálu na konečné práce pro svůj domov - tento materiál je ekologický, přírodní, je schopen "dýchat", esteticky - má jedinečnou přírodní strukturu a vzhled skládající se z desítek barev, což umožňuje vytvořit jedinečnou atmosféru pohodlí.
   Neméně důležité jsou fyzikální a mechanické vlastnosti, které vám usnadní práci při montáži obkladu a nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti. Tento materiál vám umožní jej používat při výzdobě téměř všech kamenných architektonických prvků, budov a interiérů jak na vnitřní tak i na vnější dokončovací práce.
   Vlastnosti, jako je flexibilita, nízká hmotnost, kompaktní rozměry (tloušťka pouze 1,5 až 2,5 mm), snadné ovládání, mrazuvzdornost, odolnost, Flexi Slate také odpuzuje nečistoty a vodu.   Rozsah použití ohebného kamene je velmi široký. Flexi Slate se projevuje stejně dobře jak na vnější, tak i při vnitřní dekoraci. Mohou být obložené fasády, cihlové zdi, lze použit v místnostech s vysokou vlhkostí (sauny, bazény), ozdobit silně zakřivené plochy (sloupy, oblouky, schody), v nábytkářském průmyslu, terénní úpravy, atd.