Garance nejnižší ceny

Umělé cihlové obklady na fasádech

 

   Použitím Cihlových obkladů na fasády se otevírají široké možnosti při konečné úpravě stavby. Tento stavební materiál neplní jenom estetickou funkci, ale dává stavbě i dodatečnou ochranu proti vnějším vlivům, jako jsou změny teploty, srážky, povětrnostní vliv, atd.

 


Umělý kámen California
 


Umělý kámen California

 

   Stavba při které byla použitá jednoduchá cihla nevypadá moc esteticky. Jednou z možností je použití lícové cihly (tzv.lícovky). Zde docílíte opravdu originálního vzhledu, ale budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. A tady nastává okamžik pro použití cihlových obkladů. Je to nejlepší volba pro to aby jste dosáhli požadovaného vzhledu za rozumné finanční prostředky.

 


Umělý kámen HAND BRICK červený

 


Umělý kámen HAND BRICK červený

 

 

   Umělé cihlové obklady jsou tenčí a lehčí na rozdíl od obyčejné cihly. Takový povrchový materiál se nijak neliší vzhledem od lícových cihel a při tom nezatěžuje stavební konstrukci s nadváhou. Tímto materiálem lze oblepit fasádu jakékoliv stavby ať je to dřevo, nebo betonový dům.

 


Umělý kámen HAND BRICK červený

 

   Moderní dekorativní cihla může mít jakoukoliv barvu a umožní Vám vytvořit zcela nový design. Dokáže změnit vzhled i starého dřevěného domu.
   Výhodou umělých cihlových pásku je nízká hmotnost. Proto nezatíží svou váhou fasádu a není potřeba posilovat a opravovat staré konstrukce které hodláte oblepit.

 


Umělý kámen Old Brick
 

Doporučujeme se podivat také na inspirace:

Umělý kámen na fasádech

Ohebný kámen FLEXI-SLATE na fasádech