Garance nejnižší ceny

Umělý kámen v interiérech

   Možnosti designu, které dává umělý kámen nemůže poskytnout žádný jiný dekorační materiál. Jeho všestrannost může jenom překvapit.


   Kámen může být použit v interiéru každé místnosti a bez jakýchkoli výjimek. Může to být obývací pokoj, ložnice, kuchyň, koupelna, WC, atd. Podívejte se, jak vypadá umělý kámen v interiéru různých objektech na fotografii:

 


Umělý kámen Marmaris

 


Umělý kámen Shale

 

   Například výklenky obložené umělým kamenem, samostatně visící police na kamenné zdi budou výborným řešením pro dekorace ložnice, předsíně nebo obývacího pokoje. Jako část interiéru může být dobře osvětlené místo pro uložení, například, různých ocenění, diplomů či certifikátů. Můžete tam také umístit suvenýry, květiny nebo sbírku CDeček.

 


Umělý kámen Carolina


   Pokud chcete mít umělý kámen v interiéru, např. v obývacím pokoji, je samozřejmostí obložit jim krb. Je velmi obtížné přijít na lepší kombinace nežli krb a kámen. Obklady jsou odolné vůči vysokým teplotám. Proto je můžete lepit jak na krbová kamna, tak i kolem nich.

 


Umělý kámen Romano Classico

 

   V případě že krb nemáte můžete se zaměřit například na stěnu kde máte instalovanou televizi. Obložením části, nebo celé stěny za televizorem zviditelníte obrazovku, která přestává být v tu chvíli kusem nábytku a stává se dekorativním prvkem Vašeho bytu.

 


Umělý kámen Montana


   Pokud nemáte problémy s nedostatkem místa, je skvělý způsob jak využít volný prostor obložením sloupů, rohů místnosti, nebo komínů.
   Umělý kámen se dokonale hodí pro tento účel. Dá nový vzhled a plnou velikost těmto masivním konstrukcím Vašeho obydlí. Můžete tím ohromit jak sebe sama, tak i své kamarády a známé.

 


Umělý kámen Antalya

 

   Nezáleží na tom, zdali máte velký či malý prostor k realizaci svého snu, ale na tom, jestli si jej splníte.
   Umělý kámen Vám s tím pomůže. Je to skvělý způsob, jak využít volný prostor. Můžete obložit volně stojící sloup, ale také i výklenek, roh místnosti, nebo komín. Tento materiál se jedinečně hodí pro zadaný úkol. Zajistí dokonalý vzhled, majestátnost a plnou velikost těchto prostorů:

 


Umělý kámen Shale bílý

 

Doporučujeme se podivat také na inspirace:

Umělé cihlové obklady v interiérech

Ohebný kámen FLEXI-SLATE v interiérech